پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کلیپرز از کابوس دانچیچ گریخت
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/03/17 13:14
کلیپرز از کابوس دانچیچ گریخت


کلیپرز از کابوس دانچیچ گریخت

تیم لس آنجلس کلیپرز در بازی هفتم پلی آف مقابل دالاس پیروز شد و به عنوان آخرین تیم به نیمه نهایی کنفرانس غرب رسید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار امروز NBA را مرور کنید:
 
دانچیچ برای دالاس کافی نبود
لوکا دانچیچ در سری پلی آف مقابل کلیپرز، نبوغ خود را بار دیگر به نمایش گذاشت؛ اما ستارهٔ دالاس برای صعود این تیم کافی نبود و در سری پلی آف، کمک لازم را از هم تیمی‌های خود دریافت نکرد.
لوکا ۴۶ امتیاز، ۱۴ پاس گل و ۷ ریباند داشت؛ اما دالاس ۱۲۶-۱۱۱ در بازی هفتم شکست خورد.
کوای لنارد ستارهٔ کلیپرز، سهم ستاره بودن خود را ادا کرد و آماری نزدیک به تریپل دبل با ۲۸ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۹ پاس گل داشت.
کلیپرز در دور دوم پلی آف با یوتا جز روبرو می‌شود.
 
آتلانتا یک بر صفر از فیلادلفیا پیش افتاد
تیم فیلادلفیا اختلاف ۲۰ امتیازی مقابل آتلانتا را در دقایق آخر به خوبی جبران کرد؛ اما آتلانتا برتری را حفظ کرده و ۱۲۸ بر ۱۲۴ برندهٔ اولین مسابقه از نیمه نهایی کنفرانس شرق شد.
تری یانگ که شروع خوبی در این بازی داشت، ۲۵ از ۳۵ امتیاز خود را در نیمهٔ اول به ثمر رساند. فیلادلفیا در این بازی جوئل امبید را بعد از مصدومیت در اختیار داشت که با امتیازات پیاپی خود، اختلاف را به سه امتیاز در حدود یک دقیقه به پایان بازی رساند. امبید تا پایان ۳۹ امتیاز و ۹ ریباند داشت.
بوگدانویچ در زمان نزدیک شدن فیلادلفیا با پرتاب سه امتیازی خود به کمک آتلانتا آمد و با علامت سکوت به جمعیت بیش از ۱۸ هزار نفری سالن خانگی فیلادلفیا نشان داد که حالا باید ساکت باشند.

جیسون کید علاقه‌‌ای به سرمربیگری پورتلند ندارد
کمک مربی لیکرز، نام خود را از فهرست کاندیداهای سرمربیگری پورتلند خارج کرد. تیم پورتلند در روزهای اخیر، گزینه‌هایی را برای سرمربیگری فصل بعد معرفی کرد و نام جیسون کید هم در این میان مطرح شده بود؛ اما او ترجیح داد که از این موقعیت بگذرد.
 
هاردن به بازی دوم نمی‌رسد
ستارهٔ بروکلین نتس که در شروع بازی اول مقابل میلواکی با مصدومیت همسترینگ مواجه شد، طبق نظر پزشکان به بازی دوم هم نمی‌رسد. وضعیت هاردن برای ادامهٔ سری نیمه نهایی مقابل باکس مشخص نیست.

بازگشت به صفحه اخبار