پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: مینه‌سوتا در لبه پرتگاه
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1402/01/21 13:13
مینه‌سوتا در لبه پرتگاه


مینه‌سوتا در لبه پرتگاه

اوضاع خوب مینه‌سوتا با درگیری داخلی کمی به هم ریخته است. این جنگ داخلی به نفع لیکرز به نظر می‌رسد.

۳ ثانیه_ سید مرتضی ملائکه؛ امسال درخشش آنتونی ادواردز، شمالی‌ها را به آینده امیدوار کرد. پس از کوین گارنت این فرنچایز روزهای خوشی را به خود ندیده بود. تیمبرولوز در ۲۰ فصل اخیر فقط دو بار به پلی‌آفس رسیده است که در هردو راند اول حذف شدند. آن‌ها امسال فصل خیلی خوبی داشتند و با اضافه کردن بازیکنانی مانند رودی گوبر نقاط ضعف خودشان را تا حدی از بین بردند.
داشتن بازیکنانی مانند کایل اندرسن، تارن پرینس و جیدن مکدنیلز در کنار کارل آنتونی تانز، گوبر و ادواردز تیم رقابتی خوبی ساخته بود. تا اینکه مشکلات داخلی این تیم امروز خودش را دو روز پیش از بازی حذفی با لیکرز نمایان کرد!
ابتدا گوبر با اندرسن مشاجره کرد و مشتی را نصیب وی کرد و سپس در رختکن مک‌دنیلز از فرط عصبانیت با مشت به دیوار ضربه زد و دست خود را شکست. گرچه این جنگ داخلی به نفع لیکرز خواهد بود، به نظر می‌رسد برای طرفداران ان‌بی‌ای که منتظر تقابل دیویس-کت و جیمز-ادواردز هستند خوشایند نیست.
عذرخواهی می‌کنم ما دیگر بزرگ شدیم
این پیامی بود که رودی گوبر در گروه چت مینه‌سوتا پس از بازی فرستاده است. هنوز مسئولین و سرمربی این تیم حرفی از این دعوا و جریمه احتمالی نزده‌اند؛ ولی دعوا از آنجایی شکل گرفته است که اندرسن به گوبر کنایه می‌زند که «چرا بلاک نمی‌کنی؟» و گوبر در جواب می‌گوید: «تو چرا ریباند نمی‌کنی!». درگیری تا جایی بالا می‌گیرد که اندرسن می‌گوید: «خفه شو، حر*ام‌ز*اده» و مشت گوبر راهی صورتش می‌شود.
این برخوردها تا رختکن ادامه داشته و جو تیم را به هم ریخته است، به نحوی که همه بازیکنان را عصبانی کرده است. حتی اگر تمام مشکلات حل بشود این تیم یکی از بهترین شوتیست‌های خود یعنی مک‌دنیلز را از دست داده است.
آیا مینه‌سوتا نفرین شده است؟!

بازگشت به صفحه اخبار