پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: ارمغانی: گرامی پور را هیچ جوری پیدا نمی‌کنیم!
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/03/09 16:49
ارمغانی: گرامی پور را هیچ جوری پیدا نمی‌کنیم!


ارمغانی: گرامی پور را هیچ جوری پیدا نمی‌کنیم!

سرمربی تیم ملی بسکتبال سه روز بعد از شروع تمرینات تاکید کرد که خبری از آرون گرامی پور نیست و موفق به تماس با این بازیکن نشده اند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تمرین صبح امروز تیم ملی بسکتبال با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد. سعید ارمغانی در جمع رسانه‌ها بار دیگر درباره برنامه‌های تیم ملی بسکتبال توضیح داد که قبلا در نشست خبری هم مطرح کرده بود.
او همچنین درباره وضعیت غایبان تیم ملی توضیح داد: «ارسلان کاظمی با آگاهی من بعد از تمام شدن لیگ باید به آمریکا می‌رفت. انشالله هفتهٔ آینده به تیم ملی ملحق می‌شود. آرون گرامی پور را هیچ جوری پیدا نمی‌کنیم. متأسفانه نتوانسته‌‌ایم با او تماس برقرار کنیم.»
 
اگر ارتباط برقرار کنیم، از آرون دلجویی هم می‌کنیم
ارمغانی افزود: «هنوز امیدوارم که در آینده بتوانیم با این جوان ارتباط برقرار کنیم. تا آنجا که من می‌دانم، یک سری مشکلاتی آخرین بار در ایران داشت. سعی می‌کنیم که این مشکلات را رفع کنیم تا بار دیگر در تیم ملی بازی کند.»
سرمربی تیم ملی بسکتبال در پاسخ به اینکه گرامی پور به دلجویی نیاز دارد، گفت: «ممکن است. من هم چیزهایی شنیده‌‌ام و مطمئن نیستم که درست باشد. اگر بتوانیم با او ارتباط برقرار کنیم، حتما دلجویی هم خواهیم کرد.»
 
غیبت مدیر تیم ملی بسکتبال
در حالی که تمرینات تیم ملی بسکتبال این هفته آغاز شده، خبری از محسن صادق زاده مدیر تیم ملی نیست. ارمغانی درباره غیبت صادق زاده تاکید کرد: «آقای صادق زاده هم حتما تشریف خواهند آورد و به زودی به تیم ملحق می‌شوند.»
 
ارزیابی از بازیکنان
ارمغانی چند روز بعد از شروع تمرینات تیم ملی در ارزیابی بازیکنان جوان گفت: «الحمدالله جوانان اینجا خیلی خوب تمرین می‌کنند و باید با صبر روی آنها کار کنیم. این بازیکنان باید ابتدا در بازی‌های تدارکاتی و جایی که نتیجه اهمیتی ندارد، تجربه کسب کنند و به تدریج وارد تیم ملی شوند.»
سرمربی تیم ملی بسکتبال ادامه داد: «هدف ما و همکاران این بوده که یک سری بازیکن جوان را به تیم تزریق کنیم که در میان مدت یا بلندمدت جای بازیکنان قبلی را بگیرند. به هر حال حامد حدادی در تاریخ بسکتبال ایران بی‌نظیر بوده و باید بپذیریم که مادام العمر نمی‌تواند برای تیم ملی بازی کند. ما باید به تدریج برای ایشان و سایر بازیکنان باتجربه جایگزین پیدا کنیم.»
او در پاسخ به اینکه کدام بازیکنان بیشتر به چشمش آمده اند؟ تاکید کرد: «من به همه بازیکنان به یک چشم نگاه می‌کنم. همه خوب کار می‌کنند. الان نمی‌خواهم اسم کسی را بگویم. این را می‌توانم بگویم که همه بازیکنان جوان تلاش می‌کنند.»

بازگشت به صفحه اخبار