پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: بازیکن نارسینا: سومی لیگ برتر، مقام کمی نیست
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/22 14:01
بازیکن نارسینا: سومی لیگ برتر، مقام کمی نیست


بازیکن نارسینا: سومی لیگ برتر، مقام کمی نیست

بازیکن تیم بسکتبال بانوان نارسینای تهران گفت: قطعا حسرت فینال داریم؛ اما سومی لیگ برتر هم مقام کمی نیست.


به گزارش ۳ ثانیه؛ یاسمن محمدی بعد از مقام سوم لیگ برتر به ۳ ثانیه گفت: به نظرم تیم ما بیشتر به اشتباهات خود در مرحله نیمه نهایی باخت. ما تیم را در فینال می‌دیدیم و هدفمان قهرمانی بود؛ اما سومی لیگ برتر، مقام کمی نیست. بالاخره ما در بین سه تیم برتر قرار گرفتیم.
بازیکن نارسینا درباره خوشحالی بعد از سومی افزود: قطعا حسرت فینال در تیم هست، ولی همین جایگاه را هم کم نمی‌دانیم. انشالله اگر تیم در فصل آینده حضور داشت و اسپانسر حمایت کرد، نتیجه بهتری بگیریم.

دوست داشتم که با مربی خودم کار کنم
محمدی که پارسال در تیم بانوان شهر گرگان بازی می‌کرد، در پاسخ به اینکه چطور امسال پیشنهادهای دیگر را قبول نکرد؟ گفت: پارسال نارسینا در لیگ برتر حضور نداشت و ما به گرگان رفتیم. امسال این تیم با اسپانسر به لیگ برتر آمد، البته نیکا بیک لیک لی هم مربی خیلی خوبی است و کار با او را دوست داشتم؛ اما امسال می‌خواستم که با ندا عسگرنیا مربی خودم کار کنم. از انتخابم خیلی خوشحال و راضی هستم.
بازیکن نارسینا تاکید کرد: امسال دو بازیکن خارجی هم داشتیم که خیلی از آنها یاد گرفتیم و فصل پرباری از نظر بسکتبالی بود.

کاش مسابقات بانوان همیشه در آزادی باشد
او ضمن تشکر از رسانه‌ها به دلیل پرداختن به بسکتبال بانوان گفت: پخش مستقیم مسابقات، اتفاق خیلی خوبی در لیگ امسال بود. از طرفی مسابقات نهایی به سالن آزادی آمد که از همه لحاظ ایده آل است. امیدوارم همانقدری که به پسرها اهمیت می‌دهند، از فصل بعد به همان میزان به لیگ بانوان اهمیت دهند و مسابقات در صورت برگزاری متمرکز به سالن آزادی منتقل شود. این سالن از نظر زمین، حلقه و جنبه‌های دیگر، بهتر از بقیه سالن هاست.


بازگشت به صفحه اخبار