پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: صحبت‌های کامرانی چند سال بعد از مصاحبه جنجالی
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/11 23:00
صحبت‌های کامرانی چند سال بعد از مصاحبه جنجالی


صحبت‌های کامرانی چند سال بعد از مصاحبه جنجالی

بازیکن باتجربهٔ تیم بسکتبال مهرام تهران، چند سال بعد از مصاحبه جنجالی درباره این تیم گفت: جوان بودم، نباید مسائلی را مطرح می‌کردم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مهدی کامرانی چند سال قبل گفته بود که تعدادی از قهرمانی‌هایش با مهرام را به حساب نمی‌آورد؛ چراکه عوامل بیرونی در آن دخیل بوده است. کامرانی که پس از چند سال این فصل به مهرام بازگشت، در ابتدای فصل تمایلی به صحبت نداشت؛ اما پیش از مرحله نیمه نهایی پاسخگوی سوالات ۳ ثانیه شد و تاکید کرد: بازگشتم به مهرام، خواست گنجی رئیس باشگاه مهرام بود. من سابقه زیادی در تیم مهرام دارم. حیف است سال‌های آخر بازی در این تیم نباشم و همراه این تیم قهرمان نشوم. هفت سال فقط کاپیتان مهرام بودم و چند قهرمانی آوردم. خاطرات خیلی خوبی در این تیم دارم.
نباید پای باشگاه را وسط می‌کشیدم
او که چند سال قبل با توجه به مشکلاتش با سرپرست تیم، مصاحبه‌‌ای جنجالی با باشگاه خبرنگاران داشت، گفت: من قبلا اشتباهی داشتم و شاید نباید مسائلی را مطرح می‌کردم. تحت فشار خاصی بودم و سن کمتری داشتم. اگر با شخص خاصی مشکل داشتم، نباید پای باشگاه را وسط می‌کشیدم، چون اسپانسر برای تیم مهم است و باید یاد بگیریم که اسپانسرها را تقویت کنیم.
بازیکن مهرام افزود: اسپانسرها ما را حمایت مالی می‌کنند و ما هم باید کمک کنیم که وضعیت خوبی داشته باشند.
دوست دارم یک سال دیگر بازی کنم
کامرانی درباره سال آخر بازی گفت: هیچ جا نگفتم سال آخر بازی من است. شرایط کرونا باعث شد که پسرم نتواند به سالن بیاید. خیلی دوست دارم که یک سال دیگر هم بازی کنم و پسرم هم بتواند با ورود به سالن، بازی من را ببیند.
شانس قهرمانی تیم‌ها یکسان است
مهدی کامرانی در آستانه نیمه نهایی لیگ برتر گفت: همه تیم‌ها قابل احترامند و شانس یکسانی برای قهرمانی دارند. اگر سال‌های قبل بود، به جرات می‌گفتم که مهرام قهرمان می‌شود؛ اما امسال شرایط به گونه‌‌ای است که سن تیم ما و خود من بالا رفته و شرایط فرق کرده است.
بازیکن مهرام تهران افزود: مهرام همیشه جز قهرمانی چیز دیگری نمی‌خواسته و نامش با قهرمانی گره خورده است. خیلی تلاش می‌کنیم که دوباره قهرمان ایران و آسیا شویم. تلاش می‌کنیم که مهرام به سال‌های خوبش برگردد. خودم سعی می‌کنم امسال که سال اول بازگشتم است، با کمک بقیه بازیکنان قهرمان شویم.
منبع عکس: پیج باشگاه مهرام

بازگشت به صفحه اخبار